Krūšu operācijas

Estētiskā ķirurģija

Krūšu palielināšana

Operācijas laikā ar implantu palīdzību var tikt uzlabota krūšu forma un izmērs vairāku iemeslu dēļ - lai uzlabotu ķermeņa kontūras sievietēm, kuras personīgu iemeslu dēļ uzskata, ka viņu krūtis ir pārāk mazas, lai atgūtu zaudēto krūšu tilpumu, kas ir samazinājies pēc grūtniecības, svara zuduma vai novecošanās rezultātā, lai novērstu krūšu asimetriju, kā arī, ja nepieciešama krūšu rekonstrukcija pēc onkoloģiskas operācijas.

Implantu ievietošanas tehnika ir atkarīga no Jūsu vēlmēm. Ievietojot implantus, griezuma līnijas ir mazas, un parasti tiek izvēlēta viena no trijām lokalizācijas vietām: zem krūts, gar areolas apakšējo malu vai padusēs. Grieziena līnijas tiek izvēlētas tā, lai rētas būtu pēc iespējas nemanāmākas. Ar laiku rētas kļūst gandrīz neredzamas.

Implanti var tikt novietoti zem krūts dziedzeraudiem, vai dziļāk – zem krūšu kurvja priekšējās sienas muskuļa.

Ir pieejami dažādu izmēru, tilpumu un formu krūšu implanti, kas ļauj individuāli atrast ikvienai sievietei vispiemērotāko, lai iegūtu vēlamo krūšu izskatu.

Krūtis ir iespējams palielināt arī bez implantu palīdzības - krūšu palielināšana ar taukaudu injekcijām nodrošina visdabiskāko rezultātu estētiskās ķirurģijas un rekonstruktīvās ķirurģijas pacientiem, īpaši gadījumos kad nepieciešams koriģēt asimetriju vai veikt palielināšanu ne vairāk kā par vienu izmēru.

Krūšu palielināšanas operācija tiek veikta narkozē.

Stacionārā, mediķu uzraudzībā, visbiežāk nepieciešams uzturēties ne ilgāk kā vienu diennakti.


Krūšu samazināšana (redukcija)

Krūšu samazināšanas operācijas laikā tiks noņemts liekais krūts dziedzeru tilpums un āda, Jūsu krūtis tiks izveidotas proporcionālākas un areolas, ja nepieciešams, tiks samazinātas un novietotas atbilstošā pozīcijā.

Krūšu redukcijas laikā viens grieziens tiek veikts ap krūts areolu, nākamais iet vertikāli no areolas līdz zemkrūts krokai, un, ja nepieciešams, trešais grieziens - zem krūts, kas iegulst dabīgajā zemkrūts krokā.

Visbiežāk krūšu samazināšanas operācijas neietekmē nākamo grūtniecību, un iespēju zīdīt, jo operācijas laikā piena dziedzeru izvadceļi un krūts galiņi netiek traumēti.


Brūču sadzīšanai nepieciešama viena līdz divas nedēļās, un rētas ar laiku kļūst nemanāmākas.

Krūšu redukcijas operācija tiek veikta narkozē.

Stacionārā, mediķu uzraudzībā, visbiežāk nepieciešams uzturēties ne ilgāk kā vienu diennakti.


Krūšu pacelšana (mastopeksija)

Krūšu pacelšanas operācijas laikā krūšu noslīdējums tiek likvidēts, areolas pārvietotas un, vajadzības gadījumā, to diametrs samazināts.

Ja esat zaudējusi krūšu tilpumu un Jūs vēlaties tās padarīt kuplākas, vienlaicīgi ar krūšu pacelšanas operāciju iespējams ievietot implantus, tādējādi palielinot krūtis līdz vēlamajam izmēram.

Parasti krūšu pacelšanas operācija neietekmē nākamo grūtniecību un iespēju barot bērnu ar krūti, jo operācijas laikā piena dziedzeru izvadceļi un krūts galiņi netiek traumēti.

Daudzos gadījumos sievietes vēlas krūšu pacelšanu, lai koriģētu iedzimtu asimetriju, kad viena krūts ir labi attīstīta, bet otra neattīstīta.

Atkarībā no Jūsu krūšu noslīdējuma pakāpes tiek izmantotas sekojošas griezuma tehnikas: viens grieziens tiek veikts ap krūts areolu, nākamais iet vertikāli no areolas līdz zemkrūts krokai un, ja nepieciešams, trešais grieziens zem krūts, kas iegulst dabīgajā zemkrūts krokā.

Brūču sadzīšanai nepieciešama viena līdz divas nedēļās, un rētas ar laiku kļūst nemanāmākas.

Krūšu pacelšanas operācija tiek veikta narkozē.

Stacionārā, mediķu uzraudzībā, visbiežāk nepieciešams uzturēties ne ilgāk kā vienu diennakti.


Visas operācijas

Rekonstruktīvā ķirurģija

Estētiskā ķirurģija

Kontakti

Latvijas Plastikas ķirurgu asociācija

Skolas iela 3, Rīga, LV-1010

E-pasts: pka@pka.lv

pka.lv

Jautā mums

Partneri:
© Latvijas plastikas ķirurgu asociācija 2023-2024 , Privātums , Izstrāde - Taurus
Turpinot pārlūkot mājaslapu, Tu piekrīti sīkdatņu izmantošanai.    close