Skaistuma injekcijas

Estētiskā ķirurģija

Laikam ritot, mūsu organismā notiek dabīgi novecošanās procesi, kas skar arī sejas ādu. Ir arī faktori, kas, diemžēl, var paātrināt ādas novecošanos, piemēram, smēķēšana, pastiprināta sauļošanās, vai arī nepietiekamas rūpes par sejas ādu.

Sejas un kakla ādai paliekot sausākai un mazāk elastīgai, pirmās parādās krunciņas ap acīm un muti. Lūpu āda ir īpaši plāna un maiga, tāpēc, ja netiek nodrošinātas pietiekamas rūpes un kopšana, novecošanās ietekme ir manāma ātrāk.

Sejas audiem un taukaudiem noslīdot uz leju, mainās sejas ovāla līnija, kā arī asinsvadu tīkli, kas izvietoti sejas ādā, kļūst aizvien redzamāki.

Ātra, droša un mūsdienīga metode šo pazīmju koriģēšanai ir kosmētiskās injekcijas.

Ikreiz, kad smaidām, smejamies un saviebjamies, sejas muskulatūra saraujas, bet laika gaitā mīmikas rezultātā pierē un ap acīm veidojas dinamiskas grumbiņas Jo vairāk izrādām savas emocijas, jo aktīvāk strādā mīmikas muskuļi. Tāpēc grumbiņas iegulst aizvien dziļāk un piešķir sejai niknu, nogurušu vai skumju izteiksmi, turklāt arī tad, kad cilvēks pats šādas emocijas nepauž.To veidošanos var novērst, izmantojot botulīna toksīnu.

Ja vēlaties izteiktākas sejas kontūras, pilnīgākas lūpas, vai arī izlīdzināt izveidojušās grumbas un krunciņas, ar filleru (piemēram, hialuronskābes) injekcijām var sasniegt dabisku un ilgstošu rezultātu.

Visas operācijas

Rekonstruktīvā ķirurģija

Estētiskā ķirurģija

Kontakti

Latvijas Plastikas ķirurgu asociācija

Skolas iela 3, Rīga, LV-1010

E-pasts: pka@pka.lv

pka.lv

Jautā mums

Partneri:
© Latvijas plastikas ķirurgu asociācija 2023-2024 , Privātums , Izstrāde - Taurus
Turpinot pārlūkot mājaslapu, Tu piekrīti sīkdatņu izmantošanai.    close