Galvas un kakla rekonstrukcijas

Rekonstruktīvā ķirurģija

Visbiežāk audu bojājumi un defekti galvas un kakla rajonā rodas traumas vai audzēja gadījumā. Neskatoties uz to, ka galvas un kakla audzēji ir redzamās lokalizācijas audzēji, joprojām visā pasaulē novēro to diagnostiku audzēja vēlīnās stadijās, kad notiek ieaugšana blakus audos, orgānos un izplatīšanās pa organismu.

Visbiežāk sastopami ir mutes dobuma, sejas vai skalpa lokalizācijas audzēji. Šādās situācijās ķirurģiska audzēja izgriešana ir pamatārstēšanas metode, kas paredz labāku iznākumu un samazina audzēja atgriešanas risku.

Savukārt, ķīmijterapija vai staru terapija ir papildārstēšanas metode, ar kuras palīdzību tiek kontrolētas iespējami palikušās audzēja šūnas.

Pēc paplašinātas audzēja izgriešanas rodas audu defekts.

Pielietojot rekonstruktīvās mikroķrurģijas metodes iespējama sejas, galvas un kakla audu un orgānu gan estētiska, gan funkcionāla rekonstrukcija, jo svarīgi ir lai pacients var brīvi elpot, ēst, dzert un runāt.

Latvijā tiek pielietotas modernas rekonstrukcijas metodes, kad iespējams atjaunot gan augšžokli, gan apakšžokli, sejas un skalpa ādu, vai pat rīkles un barības vada daļas.

Visas operācijas

Rekonstruktīvā ķirurģija

Estētiskā ķirurģija

Kontakti

Latvijas Plastikas ķirurgu asociācija

Skolas iela 3, Rīga, LV-1010

E-pasts: pka@pka.lv

pka.lv

Jautā mums

Partneri:
© Latvijas plastikas ķirurgu asociācija 2023-2024 , Privātums , Izstrāde - Taurus
Turpinot pārlūkot mājaslapu, Tu piekrīti sīkdatņu izmantošanai.    close