wb_sunny
wb_sunny

Latvijas Plastikas ķirurgu asociācija – vadošā plastikas ķirurgu organizācija, kas radīta, lai apvienotu Latvijas sertificētos plastikas ķirurgus ar mērķi izstrādāt un realizēt speciālistu profesionālo izglītošanu, kā arī veicināt nozares attīstību kopumā mikroķirurģijā, rekonstruktīvajā un estētiskajā ķirurģijā.

assignment_turned_in
assignment_turned_in

Asociācijā tiek uzņemti tikai sertificēti plastikas ķirurgi, kuru profesionālā izglītošana tiek nemitīgi papildināta – tas ir kvalitātes apliecinājums ķirurgu darbam.

looks_one
looks_one

Latvijas Plastikas ķirurgu asociācija ir vienīgā Latvijas Ārstu biedrības nozīmētā profesionālā institūcija, kurai ir tiesības veikt sertifikāciju vai resertifikāciju plastikas ķirurga specialitātē Latvijas valstī.

Aktuāli

Latvijas Plastikas ķirurgu asociācijas sēde 29.09.2023.

2023-09-11

2023.gada 29.septembrī Siguldas gaisma tornī – Sigulda, Ausekļa iela 10 plkst. 17:00 notiks Latvijas Plastikas ķirurgu asociācijas sēde ar sekojošu darba kārtību:

 1. Dr. Andreja Kremņeva lekcija - PIEZO ķirurģijas rinoplastika: revolucionāra kaulu griešanas tehnika.
 2. Dr. Evijas Rodkes klīnikas prezentācija-jaunumi.
 3. Negodīgs "melnās" reklāmas un mārketinga gadījums pret Latvijas plastiskiem ķirurgiem.
 4. Interesanti klīniskie gadījumi: Dr.Iveta Beinaroviča – rekonstrukcija dzimumlocekļa involūcijas gadījumā. Dr.Iveta Beinaroviča – pēdas rekonstrukcija dragātu ievainojumu gadījumā ar zāles pļāvēju, 2gadu apskats.
 5. Sponsors Biomedika – priekšlasījums.
 6. Dažādi.


Latvijas Plastisko ķirurgu asociācijas sēde 2023.05.19

2023-05-11

2023.gada 19.maijā Jaunciema ostā plkst. 16:30 notiks Latvijas Plastikas ķirurgu asociācijas sēde ar sekojošu darba kārtību: 

 

 1. Dr.Māra Krūmiņa lekcija – Taukaudu graftēšanas iespējas ar Lipografter iekārtu.
 2. Dr. Martas Taurītes lekcija - Modificēta centrālā pedikuļa metode mastopeksijas un krūšu redukcijas pacientēm un žurnāla rakstu analīze.
 3. Dr. Med. Jānis Zariņš: Asociācijas mājas lapas izstrādes process. Produkta prezentācija.
 4. Sponsors POLITECH – priekšlasījums.19. maija asociācijas sēde

2020-09-25

 1. Ziņojumi estētiskā ķirurģijā (Dr. Māris Krūmiņš)
 2. Plastikas ķirurģijas rezidentūras jautājumi.
 3. Mājas lapas administrēšana un uzturēša. Biedru maksājumi.
 4. Īsi ziņojumi par apmeklētajiem kongresiem, konferencēm.

Norises vieta: Jaunciema osta. 16:30


Plastikas ķirurģija

Plastikas ķirurģija ir medicīnas nozare, kas nodarbojas ar ķermeņa formu korekciju un atsevišķu orgānu funkciju atjaunošanu. Pie plastikas ķirurģijas pieder estētiskā un rekonstruktīvā ķirurģija.

local_hospital

Rekonstruktīvā ķirurģija viena no plašākajām ķirurģijas nozarēm un sevī ietver rokas ķirurģiju, apdegumu, traumu un audzēju seku ķirurģiju, mikroķirurģiju. check_box

Estētiskā ķirurģija nodarbojas ar novecošanas procesu un iedzimtu īpatnību korekcija, tā ietver arī lāzerķirurģiju, reģeneratīvo ķirurģiju.Plastikas ķirurga kompetence ir veikt ķermeņa formas un traucētu ķermeņa funkciju atjaunošanu vai uzlabošanu ar plastisku operāciju, kas atjauno vai uzlabo minēto funkciju vai formu.

Biedri

Asociācijā šobrīd ir 32 īstenie biedri, 4 goda biedri un 6 biedra kandidāti. Asociācijas biedri regulāri apmeklē un uzstājas starptautiskos kongresos un apmācībās ārvalstīs. Sertificētie plastikas ķirurgi Latvijā veic visa veida plastiskās operācijas, kas sevī ietver rekonstruktīvo ķirurģiju (tai skaitā mikroķirurģiju un rokas ķirurģiju) un estētisko ķirurģiju.

Kontakti

Latvijas Plastikas ķirurgu asociācija

Skolas iela 3, Rīga, LV-1010

E-pasts: pka@pka.lv

pka.lv

Jautā mums

© Latvijas plastikas ķirurgu asociācija 2023 , Privātums , Izstrāde - Taurus
Turpinot pārlūkot mājaslapu, Tu piekrīti sīkdatņu izmantošanai.    close